Technická špecifikácia
| Výška | 245 mm |
| Šírka celková | 345 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Šírka sekcie optických zvarov | 190 mm |
| Šírka sekcie káblového menežmentu | 155 mm |
| Materiál | oceľ |
| Farba | šedá RAL7035 |
| Povrch | štruktúrovaný, matný |
| Výška | 245 mm |
| Šírka celková | 345 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Šírka sekcie optických zvarov | 190 mm |
| Šírka sekcie káblového menežmentu | 155 mm |
| Materiál | oceľ |
| Farba | šedá RAL7035 |
| Povrch | štruktúrovaný, matný |
12-vláknový univerzálny kábel CLT, Euroclass B2ca - s1, d1, a1, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
24-vláknový univerzálny kábel CLT, Euroclass B2ca - s1, d1, a1, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
12-vláknový vnútorný kábel CLT, Euroclass B2ca - s1, d1, a1, OS2 9/125 μm, (ITU-T G.652.D)
24-vláknový vnútorný kábel CLT, Euroclass B2ca - s1, d1, a1, OS2 9/125 μm, (ITU-T G.652.D)
4-vláknový ohňovzdorný univerzálny kábel CLT, 180min. pri 750°C, Dca - s1, d1, a1, OM1 62,5/125 µm
8-vláknový ohňovzdorný univerzálny kábel CLT, 180min. pri 750°C, Dca - s1, d1, a1, OM1 62,5/125 µm
12-vláknový ohňovzdorný univerzálny kábel CLT, 180min. pri 750°C, Dca - s1, d1, a1, OM1 62,5/125 µm
24-vláknový ohňovzdorný univerzálny kábel CLT, 180min. pri 750°C, Dca - s2, d1, a1, OM1 62,5/125 µm