Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 56 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 28 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100 N (10 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0°C až +50°C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20°C až +60°C |
| Vonkajší priemer kábla | 7 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 23 |
| NVP | cca 78 % |
| Trieda reakcie na oheň | Dca - s2, d2, a1 |
| Požiarna bezpečnosť |
plameň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |



