Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 70 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 35 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100 N (10 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +70 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 8,7 mm |
| Hrúbka vonkajšieho PE plášťa | 0,9 mm |
| Hrúbka vnútorného plášťa | 0,8 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 23 |
| NVP | cca 78% |


