Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 48 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 24 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100N (10kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0°C až +50°C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20°C až +60°C |
| Vonkajší priemer kábla | 6 mm |
| Priemer medených jadier | AWG23 |
| NVP | cca 69% |
| Trieda reakcie na oheň | Dca - s2, d2, a1 |
| Požiarna bezpečnosť |
plameň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |

