Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 66 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 33 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100 N (10 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 8,2 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 22 |
| NVP | cca 76% |
| Trieda reakcie na oheň | B2ca - s1a, d1, a1 |
| Požiarna bezpečnosť |
plameň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |

