Technická špecifikácia
| Teplotný rozsah pri inštalácii (štandardný) | -5 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke (štandardný) | -30 °C až +70 °C |
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 154 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 77 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 1500 N (150 kg) |
| Max. ťahová sila pri prevádzke | 500 N (50 kg) |
| Vonkajší priemer kábla | 7,7 mm |
| Hmotnosť | 84 kg / km |
| Počet rúrok x počet vlákien v rúrke | 1 x 4 |
| Trieda reakcie na oheň | Dca - s2, d2, a1 |
| Požiarna bezpečnosť |
oheň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |

