Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 36 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 18 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 55 N (5 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 4,5 mm |
| Priemer medených jadier | 0,48 mm (AWG 26) |
| NVP | cca 67% |