Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 68 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 34 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 340 N (34 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 8,5 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 22 |
| NVP | 73% |
| Trieda reakcie na oheň | Dca - s1, d1, a1 |
| Požiarna bezpečnosť | plameň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |
