Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 43 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 22 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 110 N (11 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 5,3 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 24 |
| NVP | cca 69 % |
| Trieda reakcie na oheň | Dca - s1, d1, a1 |
| Požiarna bezpečnosť |
plameň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |


