Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 40 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 20 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100 N (10 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 5,0 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 24 |
| NVP | cca 69 % |
| Trieda reakcie na oheň | Eca |
| Požiarna bezpečnosť | plameň retardujúci |


