Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 64 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 32 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 82 N (8,2 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +75 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 8,0 mm |
| Hrúbka vonkajšieho PE plášťa | 1,25 mm |
| Hrúbka vnútorného plášťa | 0,4 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 24 |
| NVP | cca 69% |
