Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 50 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 25 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 110 N (11 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 6,2 mm |
| Hrúbka PE plášťa | 0,6 mm |
| Priemer medených jadier | AWG 24 |
| NVP | cca 69% |
