Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 50 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 25 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100N (cca 10kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0°C až +50°C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20°C až +60°C |
| Vonkajší priemer kábla | 6,2 mm |
| Priemer medených jadier | 0,53 mm |
| NVP | cca 69% |
| Trieda reakcie na oheň | B2ca - s1a, d1, a1 |
| Požiarna bezpečnosť |
plameň retardujúci, nízkodymivý, bezhalogénový, nekorozívny |

