Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 48 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 24 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100 N (cca 10kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0°C až +50°C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20°C až +60°C |
| Vonkajší priemer kábla | 6 mm |
| Priemer medených jadier | 0,54 mm |
| NVP | cca 69% |
