Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 110 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 45 mm |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | -5 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -30 °C až +70 °C |
| Vonkajší priemer kábla | 11 mm |
| Priemer medených jadier | 0,5 mm |
| Farebné značenie žíl | EN 60446 |
| Trieda reakcie na oheň | Fca |
| Požiarna bezpečnosť | plameň retardujúci |
