Technická špecifikácia
| Výška | 460 mm |
| Priemer | 225 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C až +65°C |
| Prevádzkový tlak | 70 až 106 kPa |
| Kapacita | max. 240 vlákien |
| Počet kaziet | max. 10 |
| Priemer inštalovateľných káblov | 6 mm až 17,5 mm |
| Izolačný odpor | > 2 x 104 MΩ |
| Elektrická pevnosť | 15 kV DC / 1 min |