Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 168 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 84 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 100 N (10 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0 °C až +50 °C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20 °C až +60 °C |
| Duša kábla | STP 6x4x2xAWG26 |
| Vonkajší priemer kábla | 21 mm |
| Priemer medených jadier | AWG26 |
