Technická špecifikácia
| Min. polomer ohybu pri inštalácii | 44 mm |
| Min. polomer ohybu pri prevádzke | 22 mm |
| Max. ťahová sila pri inštalácii | 55 N (5,5 kg) |
| Teplotný rozsah pri inštalácii | 0°C až +50°C |
| Teplotný rozsah pri prevádzke | -20°C až +60°C |
| Vonkajší priemer kábla | 5,5 mm |
| Priemer medených jadier | 0,48 mm (AWG 26) |
| NVP | cca 67 % |