40 Gigabit
40 Gigabit
Prenosová rýchlosť 40Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 25GBASE-T a 25GBASE-T
Cat.8
Cat.8
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8 podľa EIA/TIA 568.C2
Cat.8.1
Cat.8.1
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8.1 podľa ISO/IEC 11801-1:2017 
2 GHz
2 GHz
Testovaný v prenosovom pásme do 2GHz
LSFR0H
LSFR0H
Kábel s bezhalogénovým, oheň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
Patch kábel STP, Category 8, LSFROH, šedý
, Dĺžka patch káblu 0,5 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
Dĺžka patch káblu 0,5 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
P/N: KEL-C8-P-005 (upresní sa)
    • umožňuje prenos všetkých vysokorýchlostných protokolov vrátane 25GBASE-T a 40GBASE-T
    • zaručuje šírku prenosového pásma 2 GHz
      40 Gigabit
      40 Gigabit
      Prenosová rýchlosť 40Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 25GBASE-T a 25GBASE-T
      Cat.8
      Cat.8
      Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8 podľa EIA/TIA 568.C2
      Cat.8.1
      Cat.8.1
      Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8.1 podľa ISO/IEC 11801-1:2017 
      2 GHz
      2 GHz
      Testovaný v prenosovom pásme do 2GHz
      LSFR0H
      LSFR0H
      Kábel s bezhalogénovým, oheň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
      Patch kábel STP, Category 8, LSFROH, šedý
, Dĺžka patch káblu 1 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
      Dĺžka patch káblu 1 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
      P/N: KEL-C8-P-010 ( upresní sa )
        • umožňuje prenos všetkých vysokorýchlostných protokolov vrátane 25GBASE-T a 40GBASE-T
        • zaručuje šírku prenosového pásma 2 GHz
          40 Gigabit
          40 Gigabit
          Prenosová rýchlosť 40Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 25GBASE-T a 25GBASE-T
          Cat.8
          Cat.8
          Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8 podľa EIA/TIA 568.C2
          Cat.8.1
          Cat.8.1
          Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8.1 podľa ISO/IEC 11801-1:2017 
          2 GHz
          2 GHz
          Testovaný v prenosovom pásme do 2GHz
          LSFR0H
          LSFR0H
          Kábel s bezhalogénovým, oheň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
          Patch kábel STP, Category 8, LSFROH, šedý
, Dĺžka patch káblu 1,5 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
          Dĺžka patch káblu 1,5 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
          P/N: KEL-C8-P-015 (upresní sa)
            • umožňuje prenos všetkých vysokorýchlostných protokolov vrátane 25GBASE-T a 40GBASE-T
            • zaručuje šírku prenosového pásma 2 GHz
              40 Gigabit
              40 Gigabit
              Prenosová rýchlosť 40Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 25GBASE-T a 25GBASE-T
              Cat.8
              Cat.8
              Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8 podľa EIA/TIA 568.C2
              Cat.8.1
              Cat.8.1
              Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.8.1 podľa ISO/IEC 11801-1:2017 
              2 GHz
              2 GHz
              Testovaný v prenosovom pásme do 2GHz
              LSFR0H
              LSFR0H
              Kábel s bezhalogénovým, oheň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
              Patch kábel STP, Category 8, LSFROH, šedý
, Dĺžka patch káblu 2 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
              Dĺžka patch káblu 2 m, Výkonnostná kategória Category 8, Tienený, Plášť LSFROH
              P/N: KEL-C8-P-020 ( upresní sa )
                • umožňuje prenos všetkých vysokorýchlostných protokolov vrátane 25GBASE-T a 40GBASE-T
                • zaručuje šírku prenosového pásma 2 GHz
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 0,5 m
                  Dĺžka patch káblu 0,5 m
                  P/N: KEL-C6A-P-005
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 1 m
                  Dĺžka patch káblu 1 m
                  P/N: KEL-C6A-P-010
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 1,5 m
                  Dĺžka patch káblu 1,5 m
                  P/N: KEL-C6A-P-015
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 2 m
                  Dĺžka patch káblu 2 m
                  P/N: KEL-C6A-P-020
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 3 m
                  Dĺžka patch káblu 3 m
                  P/N: KEL-C6A-P-030
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 5 m
                  Dĺžka patch káblu 5 m
                  P/N: KEL-C6A-P-050
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 7 m
                  Dĺžka patch káblu 7 m
                  P/N: KEL-C6A-P-070
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  10 Gigabit
                  10 Gigabit
                  Prenosová rýchlosť 10Gigabit/s, garantovaná fukčnosť všetkých štandardizovaných protokolov vrátane 10GBASE-T
                  Cat.6A
                  Cat.6A
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6A na komponentovej úrovni
                  Cat.6A / Class EA
                  Cat.6A / Class EA
                  Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie Cat.6/Class EA na úrovni prenosového kanálu
                  500 Mhz
                  500 Mhz
                  Testovaný v prenosovom pásme do 500 MHz
                  LSOH
                  LSOH
                  Kábel s bezhalogénovým, plameň retardujúcim, nízkodymivým a nekorozívnym plášťom
                  Patch kábel STP, Category 6A, LSOH, šedý, Dĺžka patch káblu 10 m
                  Dĺžka patch káblu 10 m
                  P/N: KEL-C6A-P-100
                  • po pároch tienený kábel s lankovými jadrami a s LSOH bezhalogénovým plášťom
                  • RJ45 konektor s patentovaným viacvrstvovým usporiadaním kontaktov
                  Výsledky na stranu 12 24 48
                  Produkty
                  Komponent
                  Variant
                  Typ
                  Výška
                  Šírka
                  Hĺbka
                  Nosnosť
                  Veľkosť
                  Výkonnostná kategória
                  Tienenie
                  Dĺžka patch káblu
                  Rozmer podstavy
                  Farba
                  Konštrukcia kábla
                  Počet vlákien
                  Pre prostredie
                  Počet portov
                  Dĺžka ochrany zvarov
                  Typ konektora
                  Typy konektorov
                  Typ
                  Plášť
                  Konštrukcia
                  Počet portov
                  Prepäťová ochrana
                  Typ
                  Sekcia
                  Výška (vnútorný rozmer)
                  Šírka (vnútorný rozmer)
                  Šírka lišty
                  Dĺžka kábla
                  Variant
                  Trieda reakcie na oheň
                  OM5
                  Category 8
                  2018 © All rights reserverd.
                  Facebook
                  Spýtajte sa nás
                  Produkt bol úspešne pridaný
                  Potrebujete poradiť? Zatvoriť
                  1. Odoslať
                    Správa bola úspešne poslaná.
                  Spýtajte sa nás Zatvoriť
                  1. Odoslať
                    Správa bola úspešne poslaná.