OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
SC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
P/N: PIG09-SC-020

  • LSOH bezhalogénová sekundárna ochrana 900 µm easystrip


OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
SC/APC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
P/N: PIG09-SCA-020

  • LSOH bezhalogénová sekundárna ochrana 900 µm easystrip


OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
LC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
P/N: PIG09-LC-020

  • LSOH bezhalogénová sekundárna ochrana 900 µm easystrip


OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
LC/APC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
P/N: PIG09-LCA-020

  • LSOH bezhalogénová sekundárna ochrana 900 µm easystrip


OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
E2000/APC pigtail, OS2 9/125 µm (ITU-T G.652.D)
P/N: PIG09-E2APC-020

  • LSOH bezhalogénová sekundárna ochrana 900 µm easystrip


Výsledky na stranu 12 24 48
Produkty
Komponent
Variant
Typ
Výška
Šírka
Hĺbka
Nosnosť
Veľkosť
Výkonnostná kategória
Tienenie
Dĺžka patch káblu
Rozmer podstavy
Farba
Konštrukcia kábla
Počet vlákien
Pre prostredie
Počet portov
Dĺžka ochrany zvarov
Typ konektora
Typy konektorov
Typ
Plášť
Konštrukcia
Počet portov
Prepäťová ochrana
Typ
Sekcia
Výška (vnútorný rozmer)
Šírka (vnútorný rozmer)
Šírka lišty
Dĺžka kábla
Variant
Trieda reakcie na oheň
2017 © All rights reserverd.
Facebook
Spýtajte sa nás
Produkt bol úspešne pridaný
Potrebujete poradiť? Zatvoriť
  1. Odoslať
    Správa bola úspešne poslaná.
Spýtajte sa nás Zatvoriť
  1. Odoslať
    Správa bola úspešne poslaná.