OM1
OM1
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM1 multimode
ST-ST adaptér, OM1
P/N: KE-ST-MM.
OM1
OM1
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM1 multimode
SC-SC adaptér, OM1
P/N: KE-SC-MM.
OM1
OM1
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM1 multimode
SC-SC Duplex adaptér, OM1
OM1
OM1
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM1 multimode
LC-LC Duplex adaptér, OM1
OM1
OM1
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM1 multimode
LC-LC Quad adaptér, OM1
P/N: KE-LCD-MM.
OM2
OM2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM2 multimode
ST-ST adaptér, OM2
P/N: KE-ST-MM
OM2
OM2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM2 multimode
SC-SC adaptér, OM2
P/N: KE-SC-MM
OM2
OM2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM2 multimode
SC-SC Duplex adaptér, OM2
OM2
OM2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM2 multimode
LC-LC Duplex adaptér, OM2
OM2
OM2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM2 multimode
LC-LC Quad adaptér, OM2
P/N: KE-LCD-MM
OM3
OM3
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM3 multimode
SC-SC adaptér, OM3
P/N: KE-SC-MM-AQ
OM3
OM3
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM3 multimode
SC-SC Duplex adaptér, OM3
P/N: KE-SCD-MM-AQ
OM3
OM3
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM3 multimode
LC-LC Duplex adaptér, OM3
P/N: KE-LC-MM-AQ
OM3
OM3
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM3 multimode
LC-LC Quad adaptér, OM3
P/N: KE-LCD-MM-AQ
OM4
OM4
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM4 multimode
SC-SC adaptér, OM4
P/N: KE-SC-MM-EV
OM4
OM4
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM4 multimode
SC-SC Duplex adaptér, OM4
P/N: KE-SCD-MM-EV
OM4
OM4
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM4 multimode
LC-LC Duplex adaptér, OM4
P/N: KE-LC-MM-EV
OM4
OM4
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OM4 multimode
LC-LC Quad adaptér, OM4
P/N: KE-LCD-MM-EV
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
ST-ST adaptér, OS2
P/N: KE-ST-SM
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
SC-SC adaptér, OS2
P/N: KE-SC-SM
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
SC/APC-SC/APC adaptér, OS2
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
FC-FC adaptér, OS2
P/N: KE-FC-SM
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
SC-SC Duplex adaptér, OS2
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
SC/APC-SC/APC Duplex adaptér, OS2
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
LC-LC Duplex adaptér, OS2
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
LC/APC-LC/APC Duplex adaptér, OS2
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
LC-LC Quad adaptér, OS2
P/N: KE-LCD-SM
OS2
OS2
Produkt spĺňajúci požiadavky výkonnostnej kategórie OS2 singlemode
E2000/APC-E2000/APC adaptér, OS2
Výsledky na stranu 12 24 48
Produkty
Komponent
Variant
Typ
Výška
Šírka
Hĺbka
Nosnosť
Veľkosť
Výkonnostná kategória
Tienenie
Dĺžka patch káblu
Rozmer podstavy
Farba
Konštrukcia kábla
Počet vlákien
Pre prostredie
Počet portov
Dĺžka ochrany zvarov
Typ konektora
Typy konektorov
Typ
Plášť
Konštrukcia
Počet portov
Prepäťová ochrana
Typ
Sekcia
Výška (vnútorný rozmer)
Šírka (vnútorný rozmer)
Šírka lišty
Dĺžka kábla
Variant
Trieda reakcie na oheň
2017 © All rights reserverd.
Facebook
Spýtajte sa nás
Produkt bol úspešne pridaný
Potrebujete poradiť? Zatvoriť
  1. Odoslať
    Správa bola úspešne poslaná.
Spýtajte sa nás Zatvoriť
  1. Odoslať
    Správa bola úspešne poslaná.